WYSOKA PORAŻKA ZATOKI Z LIDEREM

W dniu 20.11.2021 r. Zatoka Braniewo w rozgrywanej awansem 16 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej wysoko uległa na wyjeździe w meczu z MMKS Concordii Elbląg 1:4.

Jakikolwiek inny wynik niż porażka byłby co najmniej niespodzianką. Concordia zasłużenie zajmuje pozycję lidera i przed meczem zgromadziła 35 punktów (bilans meczów 11-2-2, bramki 35-9) i wygrała wszystkie mecze na własnym boisku.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Jakub Kosowski – Daniel Jastrzębski, Rafał Jakimczuk, Wojciech Kimso, Kamil Graczyk, Wojciech Kimso, Nikita Levenko, Oskar Rynkowski, Bogdan Wieliczko, Jakub Szymanowski, Jakub Szpakowski, Łukasz Wolak.

Concordia szybko, bo w 18 minucie objęła prowadzenie za sprawą Patryka Wieliczko, który w 24 i 26 minucie uzupełnił hat-tricka. Na 4:0 gospodarze podwyższyli w 38 minucie, a honorowe trafienie w 54 min. zaliczył Oskar Rynkowski.

Zatoka po 16 meczach sezonu 2021/2022 zajmuje odległe 14 miejsce z zaledwie 14 punktami (bilans meczów 4-2-10 i bramek 19-30). Kolejne mecze dopiero wiosną 2022 r.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne