czw. 9/5°C
pt. 12/5°C
so. 19/8°C
nie. 14/6°C

Tynkarz - pracownik elewacji budynków, Niemcy

Autor: GastamoJS Dodany: 2018-03-23 11:44:45

Poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK DO ELEWACJI BUDYNKÓW- NIEMCY

Miejsce pracy: Monachium i okolice

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: Systemy izolacji termicznej, praca przy tynkach zewnętrznych elewacji. Dbanie o jakość wykonywanej pracy.

Wymagane kwalifikacje:

- mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych

- umiejętność pracy w zespole

- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy: stałą pracę w wymiarze 48 h tygodniowo, gwarantowane zakwaterowanie

WYNAGRODZENIE: 1400 euro netto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Kontakt: Kamil,535050928,gastamo.job.service@gmail.com
Strona www: www.gastamo.pl

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

Dam pracę 2018-04-20 08:42:00
Dam pracę 2018-04-19 09:13:04
Dam pracę 2018-04-18 13:39:54
Dam pracę 2018-04-12 08:52:02
Praca 2018-04-05 17:41:38

Ostatnio komentowane artykuły
Przez: wero01
Data: 2017-04-12 13:48
Data: 2017-04-12 13:47
Data: 2017-04-12 13:46
Przez: Ukrainiec1 urodzony w Warszawie
Data: 2016-07-17 08:32

Zapoznałem się z informacją