śro. 17/11°C
czw. 19/11°C
pt. 21/13°C
so. 22/15°C

Pokojówka/Pokojowy - praca w Niemczech

Autor: GastamoJS Dodany: 2018-04-20 08:42:00

Gastamo Job Service poszukuje kandydatów na stanowisko Pokojówka/ Pokojowy.

Oferta pracy zlokalizowana w Niemczech –  Schwarzwald.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków: kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- odpowiedzialność i dokładność w pracy
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie 1600 euro brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@gastamo.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu 535 050 928

Kontakt: Gastamo Job Service,535050928,gastamo.job.service@gmail.com

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

Ostatnio komentowane artykuły
Przez: wero01
Data: 2017-04-12 13:48
Data: 2017-04-12 13:47
Data: 2017-04-12 13:46
Przez: Ukrainiec1 urodzony w Warszawie
Data: 2016-07-17 08:32

Zapoznałem się z informacją