so. 15/11°C
nie. 15/10°C
pon. 13/9°C
wto. 14/7°C

Pielęgniarka Norwegia Anglia Irlandia Niemcy

Autor: EastGate Dodany: 2018-08-31 22:26:56

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza w Anglii, Irlandii, Norwegii i Niemczech

Pielęgniarka/Pielęgniarz w angielskich,  irlandzkich, norweskich i niemieckich placówkach zdrowia

Wysokie zarobki nawet 20 000 zł miesięcznie

Wymagania:
- znajomość danego języka w stopniu dobrym (poza norweskim)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Nie musisz znać języka norweskiego, zapewniamy Ci bezpłatny kurs!

Nieodpłatnie pomagamy w autoryzacji zawodu w danym kraju

Obowiązki:
udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim/niemieckim  na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka/pielęgniarz"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Kontakt: Jakub Wojciechowski,512167223,office@eastgaterecruitment.com

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

Dodane: 2011-10-24 13:13:09
Dodane: 2011-07-06 14:56:27
Dodane: 2018-08-24 14:11:08
Dodane: 2018-08-24 12:58:41

Ostatnio komentowane artykuły
Przez: thbcgorb
Data: 2018-06-27 21:43
Przez: vfseuyhe
Data: 2018-06-27 21:22
Przez: gmgrrcyw
Data: 2018-06-27 21:09
Przez: lgitjcus
Data: 2018-06-27 21:02
Przez: mkxhotqc
Data: 2018-06-27 20:56

Zapoznałem się z informacją