czw. 8/6°C
pt. 5/4°C
so. 4/1°C
nie. 7/2°C

Opiekun Medyczny Anglia Irlandia Niemcy Norwegia

Autor: EastGate Dodany: 2018-08-31 22:27:56

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

Wyjedź już dziś, zarób nawet  13 000 zł miesięcznie jako opiekun!

Opiekun Medyczny  w domach opieki w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

wynagrodzenie: 5000- 13 000 zł miesięcznie netto (wynagrodzenie zależy od doświadczenia i znajomości języka)

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka danego kraju w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

zapewniamy:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim oraz: angielskim, norweskim lub niemieckim na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny "

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Kontakt: Jakub Wojciechowski,512167223,office@eastgaterecruitment.com

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

Praca 2018-10-26 10:53:48
Praca 2018-10-19 09:23:02
Dam pracę 2018-10-19 09:08:52

Dodane: 2011-10-24 13:13:09
Dodane: 2011-07-06 14:56:27
Dodane: 2018-11-03 14:54:10
Dodane: 2018-10-27 16:53:41

Ostatnio komentowane artykuły
Przez: thbcgorb
Data: 2018-06-27 21:43
Przez: vfseuyhe
Data: 2018-06-27 21:22
Przez: gmgrrcyw
Data: 2018-06-27 21:09
Przez: lgitjcus
Data: 2018-06-27 21:02
Przez: mkxhotqc
Data: 2018-06-27 20:56

Zapoznałem się z informacją