so. 12/6°C
nie. 11/6°C
pon. 9/6°C
wto. 8/5°C

Praca w Holandii - cebulki kwiatowe

Autor: biuro@europersonnel.pl Dodany: 2018-10-05 14:16:08

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pakowanie i sortowanie cebulek kwiatowych – duża ilość godzin

Opis stanowiska:

- sortowanie i pakowanie cebulek kwiatowych w magazynie

- zbieranie zamówień

- obsługa maszyn pakujących cebulki

Wymagania:

- motywacja do pracy

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego mile widziana

- dostępność do przynajmniej 22 września

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

·         9,69 euro/godzinę brutto – 22 lata i wyżej

·         9,30 euro/godzinę brutto – 21 lat

·         9,00 euro/godzinę brutto – 20 lat

- ubezpieczenie holenderskie/ zakwaterowanie

- pomoc polskiego koordynatora

- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)

- MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE

- bonus za prowadzenie auta do pracy nawet do 100 Euro

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie internetowej www.europersonnel.pl

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7137 lub 17 222 7824

Informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

Dodane: 2011-10-24 13:13:09
Dodane: 2011-07-06 14:56:27
Dodane: 2018-10-16 09:36:51
Dodane: 2018-10-01 10:52:48

Ostatnio komentowane artykuły
Przez: thbcgorb
Data: 2018-06-27 21:43
Przez: vfseuyhe
Data: 2018-06-27 21:22
Przez: gmgrrcyw
Data: 2018-06-27 21:09
Przez: lgitjcus
Data: 2018-06-27 21:02
Przez: mkxhotqc
Data: 2018-06-27 20:56

Zapoznałem się z informacją