pon. 3/2°C
wto. 2/0°C
śro. 1/-2°C
czw. 1/-3°C

Praca w Holandii

Autor: biuro@europersonnel.pl Dodany: 2018-10-26 10:53:48

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji – możliwość wyjazdu w parze

Opis stanowiska:
- pakowanie warzyw i owoców
- produkcja sosów i kiełbasek
- praca przy mięsie
- pielęgnacja kwiatów w szklarni
- zbiory pomidorów
- prace polowe z dużą ilością godzin
- produkcja sera
- praca przy myciu skrzynek bez stawek wiekowych
- zbieranie zamówień (order picker)

Wymagania:
- motywacja do pracy
- zaangażowanie
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska pracy
- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora
- codzienne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

Istnieje możliwość wyjazdu w parze – para ma zagwarantowane wspólne zakwaterowanie.
Oferujemy prace sezonowe jak i na stałe – terminy wyjazdów są uzależnione od możliwości kandydata.
Pomagamy w odzyskaniu nadpłaconego podatku z Holandii, Belgii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub rejestrację na stronie www. europersonnel. pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy na stronie internetowej www. europersonnel. pl lub do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.
Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824 lub 17 222 7137

Kontakt: biuro@epmr.eu
Strona www: Ul.Kościuszki 10

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

Dodane: 2011-10-24 13:13:09
Dodane: 2011-07-06 14:56:27
Dodane: 2018-11-03 14:54:10
Dodane: 2018-10-27 16:53:41
Dodane: 2018-10-27 16:37:21
Dodane: 2018-10-27 16:09:28
Dodane: 2018-10-26 19:14:50
Dodane: 2018-10-26 18:50:05
Dodane: 2018-10-26 18:32:02

Ostatnio komentowane artykuły
Przez: thbcgorb
Data: 2018-06-27 21:43
Przez: vfseuyhe
Data: 2018-06-27 21:22
Przez: gmgrrcyw
Data: 2018-06-27 21:09
Przez: lgitjcus
Data: 2018-06-27 21:02
Przez: mkxhotqc
Data: 2018-06-27 20:56

Zapoznałem się z informacją