Wysłany:
2018-07-10 23:18:59
Awatar
kzs

Złoto w klasyfikacji indywidualnej i III miejsce drużynowo zajęli funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego OSG, podczas VII Mistrzostw Straży Granicznej w Biegach Przełajowych organizowanych w ramach XVIII Międzynarodowego Biegu Przełajowego po Plaży w Jarosławcu.

1 lipca ponad 600 zawodników rywalizowało na dystansie 15 km o miano najlepszego biegacza.  Mistrzem Straży Granicznej został chor. szt. SG Tomasz KOWALSKI, funkcjonariusz z Placówki SG w Olsztynie. On i pozostali reprezentanci drużyny w składzie: st. chor. szt. SG Tomasz BIELSKI (PSG w Gołdapi) oraz st. chor. SG Marcin BALCER (PSG w Braniewie), po zaciętej walce  w klasyfikacji drużynowej, stanęli na  III miejscu podium.

Zawody zostały rozegrane w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Straży Granicznej w 2018 roku.