WAŻNE WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO ZATOKI

W 7 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej w wyjazdowym meczu Zatoka Braniewo pokonała zespół Olimpii II Elbląg 1:0. To był udany powrót trenera Adama Borosa na stare śmieci.

Do przerwy prowadziła Zatoka po bramce, której autorem był w 35 minucie Damian Ruda. W drugiej połowie mimo wyraźnej przewagi gospodarzy wynik nie uległ już zmianie. Cenne zwycięstwo, tym bardziej że poprzednim sezonie dwa razy wygrali elblążanie.

Zatoka rozpoczęła mecz w składzie: Tomasz Ptak – Bartłomiej Koczara, Jastrzębski, Damian Ruda, Przemysław Matelski, Łukasz Wolak, Bogdan Wieliczko, Piotr Lewandowski, Rafał Jakimczuk, Kamil Graczyk, Dariusz Wieliczko.

Po 7 kolejkach Zatoka z 10 punktami awansowała na 8 miejsce. W następnej kolejce (21-22.09.2019) Zatoka u siebie podejmie zajmujący miejsce zespół Mamry Giżycko (bilans 4-1-2). W 7 kolejce Mamry Giżycko pokonały 3: 2 Warmię Olsztyn.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo