CENNE WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO ZATOKI

W 15 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo pokonała na wyjeździe zajmującą wysokie 4 miejsce w lidze - Mrągowię Mrągowo 3:1.

Do przerwy Zatoka prowadziła 2:1 po bramkach Kacpra Korkliniewskiego w 20 minucie (asysta Bogdan Wieliczko) i Łukasza Wolaka w 35. Gospodarze remisowali po bramce z 29 minuty. W doliczonym czasie gry na 3:1 dla Zatoki podwyższył Łukasz Wolak po asyście Wojciecha Kimso.

Zatoka Braniewo wystąpiła w składzie: Antoni Mućka – Bartłomiej Koczara, Wojciech Kimso, Rafał Jakimczuk, Daniel Jastrzębski (Marcin Chomko), Łukasz Korkliniewski, Bogdan Wieliczko, Piotr Lewandowski, Kamil Graczyk, Łukasz Wolak, Dariusz Wieliczko.

Po 15 kolejkach Zatoka z 17 punktami awansowała na 12 miejsce (mecze 5-2-8, bramki 20-34). W następnej kolejce (16-17.11.2019) Zatoka zagra u siebie z Pisą Barczewo (bilans 5-1-8), która w 15 kolejce zremisowała 1:1 z Warmią Olsztyn i zajmuje 13 miejsce.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, Mrągowia Mrągowo