PORAŻKA ZATOKI NA WŁASNYM STADIONIE

W 16 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo na własnym stadionie przegrała 0:2 z zespołem Pisa Barczewo. Był to mecz rozgrywany w ramach rundy rewanżowej a warto dodać, że w 1 kolejce Zatoka pokonała na wyjeździe Pisę 1:0.

Zatoka przez cały mecz miała przewagę, ale to goście w 15 minucie objęli prowadzenie, a podwyższyli na 0:2 w 92 minucie. Szkoda tego wyniku, bowiem obie drużyny sąsiadowały w tabeli mając przed meczem po 17 punktów. W następnym pojedynku z niepokonanym liderem GKS Wikielec trudno będzie liczyć na punkty.

Zatoka Braniewo wystąpiła w składzie: Antoni Mućka – Przemysław Matelski, Bartłomiej Koczara, Dariusz Wieliczko, Daniel Jastrzębski, Łukasz Korkliniewski, Bogdan Wieliczko, Wojciech Kimso, Piotr Lewandowski, Kamil Graczyk, Łukasz Wolak.

Po 16 kolejkach Zatoka z 17 punktami zajmuje 14 miejsce (bilans 5-2-9, bramki 20-36). W następnej kolejce (23-24.11.2019) Zatoka zagra u siebie z liderem rozgrywek GKS Wikielec, z którym w 2 kolejce przegraliśmy 1:3. GKS Wikielec w 15 meczach zdobył 45 punktów, odnosząc same zwycięstwa i mając bilans bramek 59-9. Mecz 16 kolejki z ostatnią w tabeli Warmią Olsztyn został odwołany.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo