śro. 17/11°C
czw. 19/11°C
pt. 21/13°C
so. 22/15°C
 
 

Za pobicia i groźby trafił do aresztu

Autor: kzs Dodany: 2017-07-15 13:32:26
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 0 Ocen: 0
<

  Areszt dla sprawcy popełnionych ośmiu przestępstw przeciwko wolności, życiu i zdrowiu oraz wywierania na czynności służbowe funkcjonariuszy.  W piątek tj. 07.07.2017r. Sąd Rejonowy w Braniewie podjął decyzję o zastosowaniu wobec 23-letniego sprawcy tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Kryminalni z braniewskiej komendy w wyniku prowadzonych czynności zatrzymali 23-letniego mieszkańca Braniewa, który na swoim koncie uzbierał aż osiem czynów popełnienia przestępstw między innymi kierowania gróźb karalnych kilku osobom, uszkodzeń ciała, gdzie jeden z pokrzywdzonych doznał obrażeń  w postaci złamania nosa z przemieszczeniem, a drugi złamania żuchwy ( patrz artykuł  „Jeden cios-poważne konsekwencje). Młody mężczyzna dopuścił się również przy użyciu przemocy i groźby wywierania wpływu na czynności służbowe funkcjonariuszy podczas jego zatrzymania. Z uwagi, iż mężczyzna w ostatnim czasie wielokrotnie groził wielu pokrzywdzonym, nie zważając na prowadzone w tym przedmiocie przeciwko niemu postępowanie karne. Zastosowany środek zapobiegawczy w postaci oddania go  pod dozór policji w dniu 03 lipca 2017r. za uszkodzenie ciała, okazał się nie wystarczający do zapobieżenia jego powrotowi do przestępstwa. Funkcjonariusze prowadzący czynności aby zapobiec kolejnym występkom, wykonali wszystkie niezbędne czynności oraz zatrzymali mężczyznę, którego następnie przekazali przed oblicze sądu.

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek Prokuratury Rejonowej w Braniewie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Jolanta Sorkowicz

Źródło: Policja

Komentarze :

 
info
Brak komentarzy.
 
 

Dodaj komentarz:

spacer
Nick:
 
info
Podpowiedź
 
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
E-Mail: Haslo:
Zapamiętaj mnie

   
Ostatnio komentowane artykuły
Przez: wero01
Data: 2017-04-12 13:48
Przez: wero01
Data: 2017-04-12 13:47
Przez: wero01
Data: 2017-04-12 13:46
Przez: Ukrainiec1 urodzony w Warszawie
Data: 2016-07-17 08:32
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją