Trampkarze Zatoki Braniewo awansowali do 1 ligi wojewódzkiej

Drużyna trampkarzy Zatoki Braniewo 2004/2005/2006 podsumowała udany sezon wspólnym ogniskiem i zabawą. Trener podziękował młodym piłkarzom za zaangażowanie podczas treningów i meczów, czego efektem jest awans do 1 ligi wojewódzkiej.

Podczas imprezy wyróżniono kilku czołowych zawodników drużyny. Najwięcej asyst zanotowali Radosław Grzyb i Mateusz Skubiszewski po 5. Najwięcej minut na boisku spędzili: 2004 r. - Dawid Trejmak 640 minut (8 meczów po pełne 80 minut !), Radosław Grzyb 621 minut, Marek Wojtkiewicz 599 minut, 2005r. - Brajan Truchlewski 525 minut, Jan Chaliński 352 minut, Igor Grabowski 325 minut, 2006r. - Daniel Trejmak 532 minuty, Bartłomiej Kołakowski 338 minut, Michał Karczewski 237 minut oraz Aron Rutkowski 215 minut.

Ciekawostką jest fakt, że najmłodszy w drużynie (aż o 3 lata młodszy od najstarszego zawodnika) Aron Rutkowski w całym sezonie i zagrał w 7 z 8 meczów. Co istotne podczas konkursu żonglerek w 30 sekund w ograniczonym polu podbił piłkę 82 razy i zdeklasował resztę kolegów z drużyny.

Przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Sportu Zatoka Braniewo został rozegrany konkurs żonglerek, strzałów i turniej. W ogólnej klasyfikacji najwięcej punktów zgromadził Daniel Trejmak i został turbokozakiem!

ZATOKA BRANIEWO została MISTRZEM II Ligi Trampkarza grupa 6. W ostatniej kolejce młodzi piłkarze Zatoki wygrali 4:1 z Polonią Markusy !! Bramki strzelili 2 Radosław Grzyb, Marek Wojtkiewicz i gol samobójczy. Tym samym Zatoka awansowała do 1 ligi Wojewódzkiej.