WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO ZATOKI

W 6 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej w wyjazdowym meczu Zatoka Braniewo pokonała zespół Tęczy Biskupiec 3:2, tym samym przełamując nie najlepszą passę.

Do przerwy było 1:1 a bramkę dla Zatoki w 6 minucie zdobył Piotr Lewandowski (starszy). Gospodarze wyrównali w 33 minucie. W 77 minucie ponowne prowadzenie Zatoki strzałem głową zapewnił Damian Ruda. Gospodarze ponownie wyrównali w 84 minucie z rzutu karnego. Jednak w 88 minucie fantastycznym strzałem z 25 metrów w okienko popisał się Łukasz Wolak zapewniając zwycięstwo Zatoce.

Zatoka wystąpiła w składzie: Piotr Łastówka - Marcin Chomko, Wojciech Kimso, Przemysław Matelski, Łukasz Wolak, Marcin Śniegocki (Rafał Jakimczuk), Piotr Lewandowski starszy (Statkiewicz), Bogdan Wieliczko, Piotr Lewandowski młodszy (Damian Ruda), Kamil Graczyk, Dariusz Wieliczko.

Po 6 kolejkach Zatoka z 7 punktami zajmuje 11 miejsce. W następnej kolejce (14-15.09.2019) Zatoka zmierzy się na wyjeździe z zajmującym ostatnie miejsce zespołem Olimpii II Elbląg (bilans 0-1-4). W 6 kolejce Olimpia II Elbląg we wtorek pokonała Warmię Olsztyn 7:1.

Zdjęcia i informacje BKS Tęcza Biskupiec.

Źródło: BKS Tecza Biskupiec