PORAŻKA ZATOKI Z MAMRAMI

W 8 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo podejmowała u siebie zespół Mamry Giżycko i niestety uległa 0:2.

Zatoka straciła pierwszą bramkę po golu samobójczym w 13 minucie, a kolejną w 53 minucie. Mimo dość wyrównanego meczu to goście byli skuteczniejsi i zajmują wysoką pozycję wicelidera.

Zatoka rozpoczęła mecz w składzie: Antoni Mućka – Bartłomiej Koczara, Marcin Chomko, Damian Ruda, Przemysław Matelski, Łukasz Wolak, Bogdan Wieliczko, Piotr Lewandowski, Rafał Jakimczuk, Kamil Graczyk, Dariusz Wieliczko.

Po 8 kolejkach Zatoka z 10 punktami zajmuje 10 miejsce (bramki 9-15). W następnej kolejce (28-29.09.2019) Zatoka zmierzy się na wyjeździe z MKS Korsze (bilans 1-3-4). W 8 kolejce uległ u siebie 1:3 zespołowi Warmii Olsztyn.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, wlasne