KOLEJNA PORAŻKA ZATOKI

W 9 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo w wyjazdowym meczu Zatoka Braniewo przegrała z MKS Korsze 1:2. Wynik martwi tym bardziej, że było to pierwsze zwycięstwo gospodarzy w tym sezonie.

Do przerwy Zatoka przegrywała 0:1 po bramce straconej w 39 minucie. W 70 minucie bramka Kamila Graczyka doprowadziła do remisu, jednak gospodarze odpowiedzieli bramką w 78 minucie.  Martwi porażka po słabej grze, gdyż gospodarze jak sami podkreślają również nie błyszczeli.

Zatoka rozpoczęła mecz w składzie: Tomasz Ptak – Marcin Chomko, Jastrzębski, Przemysław Matelski, Łukasz Wolak, Niewiadomski, Statkiewicz, Bogdan Wieliczko, Piotr Lewandowski, Kamil Graczyk, Dariusz Wieliczko.

Po 9 kolejkach Zatoka z 10 punktami zajmuje 10 miejsce (bramki 10-17). W następnej kolejce (5-6.10.2019) Zatoka zmierzy się u siebie z zajmującym 5 miejsce ITS Jeziorak Iława (bilans 5-1-3). W 9 kolejce Jeziorak rozgromił u siebie 7:0 Warmię Olsztyn.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, MKS Korsze