REMIS ZATOKI Z MOTOREM LUBAWA

W 12 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo zremisowała u siebie z Motorem Lubawa 1:1. Po serii porażek cieszy 1 punkt, choć do pełni szczęścia zabrakło niewiele.

Do przerwy Zatoka prowadziła 1:0 po bramce Wojciecha Kimso w 25 minucie, który jednak odniósł kontuzję i został zmieniony jeszcze w pierwszej połowie.  Bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry po samobójczym trafieniu D. Wieliczko, tym bardziej szkoda straconych punktów. Mecz był dość ostry zwłaszcza w drugiej połowie, a sędzia ukarał kilku zawodników obu zespołów żółtymi kartkami.

Zatoka zagrała w składzie: Piotr Łastówka – Bartłomiej Koczara, Rafał Jakimczuk, Dariusz Wieliczko, Jastrzębski, Bogdan Wieliczko, Wojciech Kimso (Damian Ruda), Kacper Korkliniewski, Piotr Lewandowski, Łukasz Wolak, Kamil Graczyk.

Po 12 kolejkach Zatoka z 11 punktami zajmuje 13 miejsce (mecze 3-2-7, bramki 14-27). W następnej kolejce (26-27.10.2019) Zatoka zagra na wyjeździe z zajmującym 10 miejsce Mazurem Ełk (bilans 4-1-7), który w 12 kolejce pokonał na wyjeździe Warmię Olsztyn 1:0.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne