WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI z MAZUREM EŁK

W 13 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo w wyjazdowym meczu wysoko uległa zespołowi Mazur Ełk 1:5.

Do przerwy Zatoka przegrywała 0:1 po bramce straconej w 30 minucie strzałem z rzutu wolnego. W 50 minucie Kamil Graczyk przelobował bramkarza Mazura i doprowadził do remisu, jednak gospodarze odpowiedzieli bramką z karnego w 53 minucie. Kolejną bramkę nasz zespół stracił w 88 minucie, gdy strzałem w okienko hat-tricka skompletował Mariusz Łapiński z Mazura. W doliczonym czasie gry gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia, co zakrawa już na kompromitację.

Zatoka rozpoczęła mecz w składzie: Piotr Łastówka – Piotr Lewandowski, Dariusz Wieliczko, Bartłomiej Koczara, Niewiadomski, Piotr Lewandowski, Kacper Korkliniewski, Kamil Graczyk, Damian Ruda, Łukasz Wolak, Bogdan Wieliczko.

Po 13 kolejkach Zatoka z 11 punktami zajmuje 14 miejsce (mecze 3-2-8, bramki 15-32). W następnej kolejce (2-3.11.2019) Zatoka podejmie u siebie zajmującą 11 miejsce Granicę Kętrzyn (bilans 4-3-6), która w 12 kolejce pokonała u siebie Warmię Olsztyn 1:0.

Zdjęcia i informacje: MKS Zatoka Braniewo i MKS Mazur Ełk

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, Mazur Ełk