PORAŻKA ZATOKI W ZALEGŁYM MECZU

W dniu 14.04.2021 r. w zaległym meczu 12 kolejki rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo podejmowała zespół MLKS Motor Lubawa. Zwyciężył Motor 2:0 i umocnił się na 4 miejscu w rozgrywkach.

Mecz zapowiadał się atrakcyjnie bowiem był to bezpośredni pojedynek „sąsiadów” w tabeli, czwartego Motoru i piątej Zatoki. Goście objęli prowadzenie już w 20 minucie, a w 41 min. podwyższyli na 0:2. Po przerwie wynik nie uległ zmianie. Mimo porażki Zatoka zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli forBET IV ligi i zgromadziła do tej pory 41 punktów (bilans 13-2-8, bramki 56-46).

Mecz 24 kolejki Zatoka Braniewo zagra u siebie w sobotę, 17.04.2021 o godz. 17 z MKS Korsze, który 23 kolejce uległ na wyjeździe 0:3 w meczu z Tęczą Biskupiec. Dotychczas w 23 meczach MKS Korsze zdobył 34 punkty (bilans 10-4-9, bramki 43-41) i zajmuje 6 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne