ZWYCIĘSTWO ZATOKI z GRANICĄ KĘTRZYN

W 14 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo pokonała na własnym stadionie zespół Granicy Kętrzyn 2:1.

Do przerwy Zatoka przegrywała 0:1 po bramce straconej w 1 minucie. Mimo to dosłownie „wyszarpała” zwycięstwo strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. Wyrównanie w 66 minucie dał gol Bogdana Wieliczko, a zwycięską bramkę zdobył Kacper Korkliniewski. Wcześniej, przy stanie 1:1 czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał zdobywca bramki dla Granicy Paweł Aleksandrowicz. Bardzo ważne 3 punkty, dzięki którym Zatoka odsunęła się od strefy spadkowej.

Po 14 kolejkach Zatoka z 1r punktami zajmuje 13 miejsce (mecze 4-2-8, bramki 17-33). W następnej kolejce (09-10.11.2019) Zatoka zagra na wyjeździe z zajmującą wysokie 4 miejsce Mrągowią Mrągowo (bilans 9-0-5), która w 14 kolejce otrzymała walkower 3:0 z Warmią Olsztyn, ale w ostatnio wygrała u siebie 4:0 z Błękitnymi Orneta.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, KKS Granica Kętrzyn