WYSOKIE ZWYCIĘSTWO ZATOKI Z BENIAMINKIEM

W dniu 5 sierpnia b.r. Zatoka Braniewo w ramach 2 kolejki podejmowała beniaminka for BET IV ligi zespół GSZS Delfin Rybno. Gospodarze pewnie pokonali zespół przyjezdny 5:2, do przerwy prowadząc 3:0.

W pierwszej połowie dla Zatoki bramki zdobyli Łukasz Wolak w 30 minucie, a w zabójczej końcówce Sebastian Tomczuk w 44 i Oskar Rynkowski w 45 minucie.  Po przerwie Zatoka szybko podwyższyła na 5:0 po bramkach Dariusza Wieliczko w 55 i Kamila Graczyka w 57 minucie z karnego. Pod koniec meczu lekką przewagę uzyskali goście, strzelając bramki w 67 i 91 minucie z karnego.

Zatoka Braniewo wystąpiła w składzie: Antoni Mućka - Kacper Korkliniewski (Bartłomiej Koczara 61’), Wojciech Kimso, Jakub Szpakowski, Sebastian Tomczuk (Daniel Jastrzębski 56’), Oskar Rynkowski (Marcin Sawicki 73’),Przemysław Matelski (Mateusz Brzozowski 64’), Łukasz Wolak (Marcin Śniegocki 58’), Bogdan Wieliczko, Kamil Graczyk, Dariusz Wieliczko

Dzięki dwóm zwycięstwom Zatoka zajmuje 3 miejsce w tabeli forBET IV ligi. W 3 kolejce Zatoka zagra na wyjeździe z Warmią Olsztyn, która wcześniej u siebie uległa 0:6 Stomilowi II Olsztyn i zremisowała z Tęczą Biskupiec 0:0. Mecz odbędzie się 8 sierpnia b.r. o godz. 17.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne