ZATOKA LIDEREM LIGI PO ZWYCIĘSTWIE W OLSZTYNIE

W dniu 8 sierpnia b.r. Zatoka Braniewo w ramach 3 kolejki forBET IV ligi zagrała na wyjeździe z zespołem KKS Warmia Olsztyn. Nasz zespół zwyciężył 3:0 i objął prowadzenie w lidze. Hat-tricka uzyskał Kamil Graczyk.

Pierwszą bramkę strzelił w doliczonym czasie pierwszej połowy Kamil Graczyk, a później dołożył jeszcze dwa trafienia w 62 i 88 minucie...

Zatoka rozpoczęła w składzie: Tomasz Ptak - Kacper Korkliniewski, Daniel Jastrzębski, Rafał Jakimczuk, Sebastian Tomczuk, Mateusz Gruz, Jakub Szpakowski, Bogdan Wieliczko, Wojciech Kimso, Łukasz wolak, Kamil Graczyk.

Dzięki trzem zwycięstwom Zatoka zajmuje 1 miejsce w tabeli forBET IV ligi, ale jutro mecz rozgrywają Mamry Giżycko, które w razie zwycięstwa mogą objąć prowadzenie w lidze.  W 4 kolejce Zatoka Braniewo podejmie u siebie zespół LKS Błękitni Pasym, który zajmuje 4 miejsce (mecze 2-0-1, bramki 8-5).

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne