TRWA ZWYCIĘSKA PASSA ZATOKI

W dniu 15 sierpnia b.r. Zatoka Braniewo w ramach 4 kolejki forBET IV ligi zagrała na własnym boisku z drużyną LKS Błękitni Pasym. Faworytem był nasz zespół występujący w roli lidera IV ligi. Zatoka zdecydowanie zwyciężyła 6:1.

Goście objęli prowadzenie już w 7 minucie i długo prowadzili, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Sebastian Tomczuk w 45 minucie. W drugiej połowie w 61 i 63 minucie błysnął Łukasz Wolak. Na 4:1 podwyższył w 76 minucie Oskar Rynkowski, a kolejne trafienie dołożył Kamil Graczyk w 79 minucie. Pogrom gości zakończył w 93 minucie Daniel Jastrzębski.

Zatoka zagrała w składzie: Antoni Mućka – Kacper Korkliniewski, Wojciech Kimso, Oskar Rynkowski (Marcin Chomko 80’), Przemysław Matelski (Daniel Jastrzębski 72’), Łukasz Wolak, Sebastian Tomczuk (Dariusz Wieliczko 82’), Jakub Szpakowski, Bogdan Wieliczko, Rafał Jakimczuk Piotr Lewandowski 81’), Kamil Graczyk (Mateusz Brzozowski 91').

Dzięki czterem zwycięstwom Zatoka z 12 punktami i bilansem bramek 17-5 zajmuje 1 miejsce w tabeli forBET IV ligi.  W 5 kolejce Zatoka Braniewo zagra na wyjeździe z ITS Jeziorak Iława, który wysoko 7:0 pokonał Tęczę Biskupiec. Bilans przeciwników to 2-0-2, bramki 13-8).

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne