Braniewski strażak najlepszy w województwie

W dniu 30 sierpnia odbyły się XXII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym, które przeprowadzono w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Mistrzem został starszy ogniomistrz Krzysztof Buczyński z Komendy Powiatowej PSP w Braniewie.

Otwarcia zawodów dokonał st. bryg. Tomasz Ostrowski ostródzki Komendant Powiatowy PSP. W turnieju udział wzięło 19 drużyn reprezentujących komendy miejskie i powiatowe PSP z województwa warmińsko-mazurskiego. Zmagania sportowe pingpongistów obserwowali między innymi Zastępca Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Adam Jastrzębski, Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak, Dyrektor OCSiR Tadeusz Czyczel oraz przedstawiciele sponsorów.

Zawody rozgrywane były według tak zwanego systemu rosyjskiego. Drużyny składały się z trzech zawodników, których indywidualne osiągnięcia przeliczane były na odpowiednią ilość punktów do klasyfikacji drużynowej.

Drużynowym Mistrzem Województwa Warmińsko-Mazurskiego została drużyna KP PSP Ostróda I, natomiast indywidualnym Mistrzem Województwa Strażaków PSP w Tenisie Stołowym został Krzysztof Buczyński z KP PSP w Braniewie, II miejsce zajął Jacek Baczewski z KP PSP Giżycko, a na III miejscu uplasował się Bogdan Wojtas z KM PSP Elbląg I.

Źródło: KP PSP Braniewo

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz