CENNY WYJAZDOWY PUNKT ZATOKI

W dniu 23.04.2022 r. w 22 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo zremisowała na wyjeździe w meczu z drużyną DKS Dobre Miasto 2:2.

Do meczu Zatoka przystąpiła po wysokiej porażce na własnym boisku w ostatniej kolejce i wydawało się, że zdecydowanym faworytem byli zajmujący 7. lokatę gospodarze, którzy w 21 meczach zgromadzili 33 punkty notując 10 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażki. W poprzedniej kolejce DKS wysoko pokonał na wyjeździe Polonię Iłowo 4:0.

Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Po przerwie gospodarze zdobyli dwie bramki w 51 i 67 minucie. Zatoka jednak walczyła do końca, a dwie bramki na wagę remisu w 87 minucie i w doliczonym czasie gry strzelił Oskar Rynkowski.

Zatoka rozpoczęła w składzie: Dawid Roszkowski - Rafał Jakimczuk, Kamil Graczyk, Marcin Chomko, Nikita Levenko, Jakub Szymanowski, Bogdan Wieliczko, Jakub Szpakowski, Radosław Grzyb, Oskar Rynkowski, Łukasz Wolak

Zatoka z 18 punktami zajmuje 14 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 5-3-14 i bramek 29-48. W meczu 23 kolejki Zatoka Braniewo zagra u siebie mecz z czołową drużyną rozgrywek MLKS Motor Lubawa. Mecz odbędzie się w sobotę, 30.04.2022 r. o godz. 17. MLKS w 22 kolejce zremisował u siebie 2:2 z Polonią Iłowo. Po 22 meczach zdobyli 31 punktów (bilans 8-7-7, bramki 32-33) i zajmuje 8 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne