CENNY WYJAZDOWY REMIS ZATOKI

W dniu 22.05.2021 r. w 29 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo zremisowała 0:0 w wyjazdowym meczu zespołem MLKS Motor Lubawa.

Motor w 28 kolejce zremisował na wyjeździe z Tęczą Biskupiec i mając 54 punkty zajmował wysoką 4 lokatę w tabeli. Był to więc mecz „sąsiadów” w tabeli. Na tym trudnym terenie każdy punkt Zatoki byłby bezcenny. Mokra murawa i padający deszcz nie ułatwiały gry obu drużynom, ale mimo optycznej przewagi gospodarzy do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Po przerwie sytuacja się nie zmieniła, częściej atakował Motor, kilka razy było groźnie pod naszą bramką, ale i Zatoka miała swoje okazje.

Zatoka zagrała w składzie: Jan Lechowid- Kamil Graczyk, Marcin Chomko, Dariusz Wieliczko, Sebastian Tomczuk, Daniel Jastrzębski (Piotr Lewandowski 65’), Jakub Urbański, Bogdan Wieliczko, Radosław Grzyb, Łukasz Wolak, Mateusz Gójski.

Zatoka z 46 punktami zajmuje 5 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 14-4-11 i bramek 61-55. W meczu 30 kolejki Zatoka Braniewo zagra u siebie z zespołem Mazur Ełk w sobotę, 29.05.2021 o godz. 17. Mazur w 29 kolejce grał na wyjeździe z Tęczą Biskupiec. Dotychczas w 28 meczach zdobył 36 punktów (bilans 10-6-12, bramki 46-39) i zajmowała 9 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne