Czym jest catering dietetyczny?

Cateringi dietetyczne stały się w ostatnim czasie bardzo modne. Korzystamy z nich coraz częściej. Na rynku co chwilę pojawiają się nowe firmy, oferujące diety pudełkowe w korzystnych cenach. Dlaczego więc się nie skusić? Czym jest catering dietetyczny, i kto powinien się na niego zdecydować?

Catering dietetyczny - co to takiego?

Catering dietetyczny to nic innego niż dieta dobrana do Twoich potrzeb, która charakteryzuje się jedną bardzo istotną cechą - gotowe posiłki są codziennie dostarczane pod Twoje drzwi. Idea jedzenia w boxach polega na tym, że wybierasz rodzaj jadłospisu, który chcesz wypróbować. Zazwyczaj firmy oferują kilka podstawowych typów, np.:

  • dieta wegetariańska
  • dieta wegańska
  • dieta bez glutenu
  • dieta bez laktozy
  • dieta fit
  • dieta sportowców

Oczywiście niektóre cateringi posiadają o wiele bogatszą propozycję, jednak wymienione wyżej diety można uznać za punkt wyjściowy. Po wybraniu interesującej opcji możesz ustalić kaloryczność oraz ilość posiłków, a kolejnego ranka czekać na torbę wypełnioną pudełkami z gotowymi posiłkami. Zazwyczaj jest ich pięć. Można jenak zdecydować się na mniej rozbudowane opcje, np. II śniadanie, obiad i podwieczorek. Wszystko zależy od danego cateringu.

Dieta pudełkowa z dostawą - kto powinien skorzystać?

Zamówienie jedzenia pudełkowego z dostawą z pewnością jest idealną propozycją dla zabieganych osób, które chcą rozpocząć zdrowy styl odżywiania. Jedzenie w przydrożnych knajpach, które oferują niekoniecznie zdrowe posiłki, typu hamburger lub pizza na kawałki, raczej nie pomoże w utrzymaniu wysportowanej sylwetki. Jeżeli więc przygotowanie pięciu zdrowych i wartościowych dań w domu nie wchodzi w grę w  Twoim przypadku, zdecyduj się na dobrą dietę pudełkową.

Skorzystaj z dobrego cateringu dietetycznego z dostawą od https://eatfitcatering.pl/ jeżeli posiadasz jakieś alergie pokarmowe. Z pewnością zyskasz sporo czasu, który spędziłbyś na poszukiwaniu odpowiednich produktów do swoich posiłków w sklepach. Kolejnym argumentem przemawiającym za dietą pudełkową jest pewność, że nie otrzymasz potrawy, zawierającej składniki, na które masz alergię.

Jedzenie pudełkowe to najlepszy pomysł, na jaki mogą zdecydować się osoby, które chcą wyeliminować ze swojej diety konkretny produkt - np. mięso. Wybierając posiłki z dostawą unikniesz chodzenia do sklepu, w którym dział mięsny będzie kusił Cię aromatyczną kiełbasą i krwistym stekiem. Brak pokusy z pewnością będzie bardzo pomocny, w szczególności podczas pierwszych dni, czy tygodni nowej diety.

Podsumowując, catering pudełkowy z dostawą to nic innego, jak pięć zdrowych i smacznych posiłków, dostarczanych prosto pod Twoje drzwi każdego ranka. Każda potrawa jest zbilansowana w taki sposób, by dostarczyć Ci odpowiedniej dawki energii o danej porze dnia. Nie musisz tracić czasu na przeglądanie przepisów, robienie zakupów i gotowanie! Wystarczy, że otworzysz box (w razie konieczności podgrzejesz danie) i już możesz delektować się smakiem swojej potrawy. Wystarczy, że wybierzesz najlepszą dla siebie dietę pudełkową.

 

Źródło: Własne

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz