Eliminacje do Miss Polonia 2024 w Olsztynie! Może właśnie to Ty otrzymasz koronę!

W najbliższy piątek, 2 lutego w godzinach 12-19 w Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbędzie się casting do najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - Miss Polonia. Eliminacje są otwarte dla ambitnych kobiet, które marzą o udziale w konkursie Miss Polonia. Każda uczestniczka ma równą szansę przedstawić swoje wyjątkowe piękno i zawalczyć o miano Najpiękniejszej Polki.

Kto może wziąć udział w Konkursie? Zapraszamy wszystkie panie między 18, a 26 rokiem życia, które posiadają obywatelstwo polskie i są bezdzietnymi pannami. Szukamy naturalnego piękna, zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Liczy się także osobowość, charyzma i pewność siebie. Chętnie poznamy Twoje zainteresowania, pasje i wykształcenie. Każdy typ urody jest w konkursie Miss Polonia mile widziany. Nie jest ważny wzrost, waga, ani wymiary. Miss Polonia może być w każdym rozmiarze! Szczegóły kryteriów określa Regulamin konkursu dostępny na www.misspolonia.com.pl


Jak należy przygotować się na casting? Kandydatki powinny zabrać ze sobą buty szpilki w kolorze czarnym lub cielistym. Idealnym strojem będzie czarny lub biały top w zestawieniu z dopasowanymi spodniami, np. niebieskimi lub czarnymi jeansami. Dodatkowo, uczestniczki powinny mieć ze sobą dwuczęściowy kostium kąpielowy. Mile widziany delikatny, lekki makijaż oraz naturalnie ułożone włosy. W jury castingu zasiądą m.in. II Wicemiss Polonia 2023, Kornelia Gołębiewska oraz Klaudia Archacka, finalistka Miss Polonia 2023.

Wybory Miss Polonia w 2024 roku obchodzą swoje 95 - lecie istnienia. Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat, Karolina Bielawska i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Ewa Jakubiec.

Laureatka konkursu reprezentuje nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss World. Transmisja wyborów Najpiękniejszej Polki to ogromne widowisko telewizyjne z udziałem gwiazd. Ostatnia gala przyciągnęła przed telewizory średnio 1,5 miliona widzów, a program był liderem w swoim paśmie! Finał Miss Polonia jest tym samym najchętniej oglądanym konkursem piękności w Polsce! 

 

na zdjęciach: aktualna Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec (fot. Alec Buca / IGO-ART)

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz