Grały niższe ligi

Za nami kolejne ligowe kolejki w IV iokręgowej lidze, A-klasie i B-klasie.Drużyny z naszego regionu grały ze zmiennym szczęściem.

O wysokim zwycięstwie Zatoki w Biskupcu i powrocie na fotel lidera już informowaliśmy kibiców obszernie w osobnym artykule. Inny nasz przedstawiciel drużyna Błękitnych Orneta niestety przegrała po zaciętym spotkaniu w Wikielcu 1:2. Aktualnie ornecianie zajmują 12 miejsce z 24 punktami i w najbliższą sobotę 29 V o godz. 16.00 czeka ich u siebie kolejny bardzo trudny mecz z mającą aspiracje na awans do III ligi Olimpią 2004 Elbląg. Polonia Pasłęk też zanotowała "wpadkę" i niespodziewanie przegrała u siebie 0:2 Romintą Gołdap. Pasłęczanie także mają 24 punkty, a w niedzielę 30 V o godz. 16.00 zagrają na wyjeździe ze Startem. Komplet wyników 25 kolejki:

Tęcza Biskupiec-Zatoka Braniewo1:7, GKS Wikielec-Błękitni Orneta 2:1, Błękitni Pasym-MKS Korsze 4:3, Granica Kętrzyn-Sokół Ostróda 2:1, Olimpia 2004 Elbląg-Pisa Barczewo 1:0, Płomień Ełk-Start Nidzica 3:0, Polonia Pasłęk-Rominta Gołdap 0:2, MKS Szczytno-Zamek Kurzętnik 3:1.

W lidze okręgowej najbliżej nam do Tolkmicka, Lidzbarka Warmińskiego i Dobrego Miasta. Niestety MGKS przegrał u siebie w ostatniej kolejce 0:1 z Kormoranem Zwierzewo, DKS Dobre Miasto z Warmią Olsztyn na wyjeździe 3:0, a Polonia Lidzbark Warmiński też 3:0 i też na wyjeździe z Omulewem Wielbark.

W A-klasie w grupie II liderująca Syrena Młynary pewnie wygrała 3:0 z Victorią Rychliki, Granica Zagaje pokonała 3:1 Czarnych Małdyty, Zalew Frombork przegrał na wyjeździe 1:2 z Cresovią Górowo Iławeckie, a Piast Wilczęta w Milejewie z Pogezanią 3:5, pauzowała Wałsza Pieniężno. Pozostałe wyniki 22 kolejki: GLKS Miłakowo-Huragan II Morąg 4:1, Olimpia II Elbląg-Pomowiec Grónowo Elbląskie 0:3.

W B-klasie w grupie II Gmina Braniewo przegrała na wyjeździe w Kamińsku 3:0, a Relax Płoskinia pokonał 2:1 Pamę Powodowo. Pozostałe wyniki 22 kolejki: GLKS II Miłakowo-Victoria II Rychliki 2:0, Magdalenka Markusy-Sokół Łęcze 0:2, LZS Knopin-Żuraw Godkowo 1:3, Zalew Gmina Elbląg-Zagłada Lisów 6:0, Dąb Kadyny-Pogrom Aniołowo 3:0.

op

 

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz