Jeden etat może być Twój!

Jeszcze mamy 71 etatów. Jeden z nich czeka właśnie na Ciebie!

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej ochrania granicę z Obwodem Królewieckim na odcinku blisko 200 km. W służbowej odpowiedzialności W-MOSG jest 11 placówek, w tym 4 drogowe przejścia graniczne, 2 kolejowe oraz lotnicze przejście graniczne.

Jeśli chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej to nie zwlekaj! Przygotuj się do procedury kwalifikacyjnej, przejdź ją pomyślnie i dołącz do koleżanek i kolegów z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Przyjęcia do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej odbędą się w maju, we wrześniu i grudniu.

Etap I:

- złożenie dokumentów

- wstępna rozmowa kwalifikacyjna

- badanie psychologiczne                                                                                         

Etap II:

- test z wiedzy ogólnej

- test z wybranego języka obcego

- test sprawności fizycznej  - zerknij na film, dowiesz się jak prawidłowo wykonać test sprawności fizycznej https://youtu.be/9_2B88BKxd8                                                          

- rozmowa kwalifikacyjna

Jeszcze tylko tzw. wariograf i badania lekarskie, określające zdolność do służby i zakładasz mundur funkcjonariusza Straży Granicznej!

Ślubowanie, szkolenie, a kolejnym etapem w Twoim życiu będzie realizacja zadań w ochronie zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

Procedura kwalifikacyjna? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Jak wygląda służba w naszej formacji? https://youtu.be/-ZIJBBvBuIs

 Mirosława Aleksandrowicz

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz