Kolorowe skarpetki nie do pary – idealne na czas karnawału

Karnawał to czas imprez, kolorów i zwariowanych kreacji. Można go świętować nie tylko nocą, ale również za dnia. Kolorowe skarpetki nie do pary to symbol tego, że muzyka i zabawa są obecne w sercu przez cały czas. Poniżej, kilka skarpetkowych propozycji, które idealnie sprawdzą się podczas karnawału.

Kolorowe skarpetki nie do pary – zwariowane motywy na stopach

Kolorowe skarpetki nie do pary dostępne są w wielu wariantach. Jak połączyć je z karnawałem? Wystarczy wybrać motywy, które kojarzą się z tym okresem zabawy i luzu. Co zatem będzie pasowało do codziennych stylizacji, a równocześnie nawiązywało do karnawału? To zestawienie ułatwi wybór:

  • buty na obcasie - motyw szpilek świetnie nawiązuje do zabawy i tańca. Równocześnie kojarzony jest z kobiecością. Skarpetki z tym wzorem będą pasowały do stroju w stylu elegant casual. Czerwona szminka pięknie zwieńczy całość
  • kolorowe donuty - w okresie karnawału przypada Tłusty Czwartek. Skarpetki w pączki są w tym dniu wręcz obowiązkowe. Świetnie sprawdzą się w komplecie z ciepłym swetrem. Skarpetki w donuty w tym dniu przełamują również zasadę nie łączenia ze sobą printów. T-shirt ze słodkościami i kolorowe skarpetki, są wtedy jak najbardziej wskazane.
  • motyw świąteczny - po tym, jak pod choinką wylądowało kilka par skarpet z motywem świątecznym, naturalnym jest, że zakłada się je właśnie w okresie karnawału. Świąteczne skarpety w tym czasie są więc typowym “must have”.
  • piwo lub inny alkohol - skarpetki z ulubionym trunkiem jak najbardziej wypada nosić w czasie karnawału. Sprawdzą się one nie tylko za dnia, ale również wieczorem, podczas domówek u znajomych.

Stopki damskie – też mogą być nie do pary

Stopki damskie to skarpetki, które kobiety lubią nosić całym rokiem. Fanki krótkich skarpetek nie muszą się ograniczać w wyborze tego elementu garderoby. Krótkie skarpetki również występują w najróżniejszych wzorach, dlatego też doskonale sprawdzą się podczas karnawału. Stopki damskie można założyć do pracy, jak i na szaloną imprezę w klubie. Wiele kobiet wybiera bowiem luźny styl zabawy i dla komfortu zakłada obuwie sportowe, zamiast klasycznych szpilek. Stopki damskie można wykorzystać również do realizacji postanowień noworocznych, które bardzo często związane są ze zwiększeniem aktywności fizycznej. Podczas wykonywania ćwiczeń, stopki sprawdzą się dużo lepiej, niż długie skarpetki. A jak ćwiczenia, to i zdrowa dieta. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji, świetnym rozwiązaniem będzie noszenie kolorowych stopek z motywem owoców. Soczyste pomarańcze na skarpetkach, zachęcą do wyboru zdrowych przekąsek, zamiast przetworzonego jedzenia.

Kolorowe skarpetki damskie nie do pary – karnawał na wesoło

Karnawał można świętować na wesoło w kolorowych skarpetkach. Niezależnie od tego czy wybierze się długie skarpetki nie do pary, czy stopki, ważne by ich charakter oddawał nastrój tego wyjątkowego czasu. Karnawał ma rozweselać podczas szarych, zimowych dni i długich wieczorów. Jeśli brakuje czasu na wychodzenie z domu, poprawienie sobie humoru poprzez zakładanie kolorowych skarpet od Zooksy, jest jak najbardziej uzasadnione.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz