Konkurs ortograficzny z nagrodami na Dyktanda.pl

Znasz dobrze zasady ortografii? serwis edukacyjny Dyktanda.pl oferuje możliwość sprawdzenia naszej wiedzy.

W dniach 13 - 17 czerwca odbędzie się już III. edycja konkursu Mistrz Ortografii. Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązywać - możliwie bezbłędnie oraz w jak najkrótszym czasie - po dwa dyktanda konkursowe dziennie. Wszystko zostanie przeprowadzone przez internet.

Aby umożliwić udział dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, przygotowano aż 5 kategorii wiekowych. Dzięki temu każdy uczestnik będzie rozwiązywał dyktanda na adekwatnym do swoich możliwości poziomie trudności. 

Jak dołączyć do konkursu? Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię wiekową, a następnie kliknąć "Zapisz się do konkursu": https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Jak przystało na konkurs, nie mogło zabraknąć również nagród. Na dziesięciu najlepszych Mistrzów Ortografii w każdej spośród pięciu kategorii wiekowych czekają pakiety korepetycji do wykorzystania na platformie do korepetycji online Tutors.live. Dadzą one zwycięzcom możliwość podszkolenia się z języków obcych lub z wybranego przedmiotu szkolnego. Co więcej, przygotowano również nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników! 

Już dziś możesz zapisać się do konkursu i zawalczyć o tytuł Mistrza Ortografii!

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz