Kto zaprojektuje nam nowego „Orlika”?

19 lutego w Starostwie Powiatowym odbędzie się spotkanie z przedstawicielami biur projektowych. Celem spotkania jest ustalenie szczegółów projektu kompleksu boisk sportowych Moje Boisko Orlik 2012.

Spotkanie z przedstawicielami biur projektowych odbędzie się 19 lutego o godzinie 11:30 w Starostwie Powiatowym w Braniewie w sali 217.

Inwestycja planowana jest przy Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie na ulicy Wiejskiej. Kompleks ma zawierać: boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej o wymiarach 30,0m. x 62,0m., boisko wielofunkcyjne o wymiarach 19,1 x 32,1 m. (do piłki koszykowej i siatkowej). Boiska będą ogrodzone, zaplanowane jest również powstanie 9 masztów oświetlających teren. Istniejące budynki mają zostać przekształcone w zaplecze socjalno- szatniowe, aby uzyskać: dwa pokoje trenera, magazyn, WC dla niepełnosprawnych, dwa WC dla zawodników, dwie szatnie i dwie łazienki z natryskiem.

Obecnie Starostwo zachęca firmy projektowe do składania ofert dotyczących typowego projektu kompleksu boisk sportowych do warunków lokalnych.

 

Aleksandra Jakimczuk

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz