Kuglarze wystąp

,,Festiwal kuglarski Braniewo 2014 - nowy projekt Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie dofinansowywany przez Starostwo Powiatowe w Braniewie realizowany będzie w dniach 28-30 sierpnia. Celem projektu jest integracja i wymiana doświadczeń nieformalnych grup artystycznych alternatywnej sztuki cyrkowej przez realizację Festiwalu kuglarskiego z udziałem grupy 30 uczestników.

Dzięki projektowi do Braniewa będą mogli zjechać się kuglarze z całej Polski, Ci którzy niejeden pokaz i konkurs mają za sobą oraz Ci, którzy dopiero zaczynają swoje kroki na scenie kuglarskiej. Wymiana doświadczeń, miła atmoswer oraz dobra zabawa o to właśnie chodzi w Festiwalu, ale czemu by nie wykorzystać okazji i nie pokazać naszych umiejętnośći mieszkańcom Braniewa?

 

 Dlatego 29 sierpnia w czasie Forum Organizacji Pozarządowych w braniewskim amfiteatrze zaprezentują się uczestnicy projketu, a  w nocy odbędzie się olbrzymi pokaz ogniowy.

 

Osoby, które chciałyby zobaczyć, o co w tym chodzi - serdecznie zapraszamy. Formularz zgłoszeniowy już niedługo na stronie Stowarzyszenia(www.snrzm.iq.pl)

Małgorzata Dębicka

Źródło: ZSB

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz