League of Legends - Cudo Riot Games!

League of Legends sieciowa gra będąca grą gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena. Powstała na bazie Defense of The Ancients (DOTA) - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez RIOT GAMES. Po raz pierwszy ogłoszona 7

League of Legends – sieciowa gra będąca grą gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena. Powstała na bazie Defense of The Ancients (DOTA) - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez RIOT GAMES. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008 i wydana 27 października 2009.

Czym zachwyca?

Gra pochłonęła już miliony widzów i graczy! Pobiła rekord oglądalności, a zarazem grywalności. We wszelkich rankingach dominuje nad innymi tego typu grami.
Udoskonalenia i nowinki, które co rusz są dodawane, sprawiają, że gracze z wielkim entuzjazmem powracają. Najważniejsze jest to, że jest początek i koniec.

Mecz polega na pojedynku 5vs5. Paleta bohaterów, którymi możemy grać podczas rozgrywki nieustannie się poszerza. Animatorzy grafiki i twórcy LOL'a twierdzą, że tak to sobie wyobrażali. Nic dziwnego. Po 3 latach gra ciesy się duża popularnością i sławą. Efekty graficzne również nie są najgorsze. Użytkownikom podoba się najbardziej przebieg rozgrywki. Każda minuta jest ważna. - Tu nie ma miejsca na nudę. Mówi jeden z fanatyków League of Legends.

Co z Braniewem? Polska ma tam swoje miejsce?

Oczywiście! Bez wahania można stwierdzić, że około miliona graczy pochodzi właśnie z Polski. Braniewska młodzież także zna sieciówkę. - Od znajomych... Grają nawet po kilka godzin, a potem gy się spotykamy na dworze, to odpowiadają co się działo. Często też omawiają taktykę. Opowiada nam przyjaciel.
Znane są również wszelorakie turnieje. W Braniewie nie są organizowane jeszcze na tak dużą skalę, jak na przykład w Poznaniu, ale może w przyszłości to się poprawi. Wobec tak wielu pozytywnych komentarzy pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy przy League of Legends.

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Burczyk 2012-09-28 23:07:29 82.177.*.*
    Zapomniałeś dodać że gra została "skopiowana" od DOTy
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0