Mecz za 6 punktów

Pełna IV-to ligowa kolejka zostanie rozegrana jutro, ale lider tabeli Zatoka Braniewo już dziś zagra w Elblągu z Olimpią 2004.

Ostatnia niespodziewana porażka Zatoki u siebie z GKS Wikielec 1:2 oraz remis MKS Korsze z Granicą Kętrzyn 2:2 zagmatwał sytuację w górnej części tabeli. Dziś o 17.00 Zatoka wybiegnie na boisko Olimpii 2004 Elbląg aby rozegrac mecz z gatunku za tzw. 6 punktów. Wygrana Zatoki to prawie na 90% awans do III ligi. Wygrana Olimpii to realne przedłużenie jej szans na walkę o awans do III ligi. Korsze zagrają w Biskupcu i raczej punktów nie zgubią. Aktualnie w tabeli prowadzi Zatoka 52 pkt. przed Korszami 51 i Olimpią 47. Teoretyczne szanse zachował jeszcze Płomień Ełk z 43 pkt, który zagra z Błękitnymi Orneta u siebie. 

Dzisiejszy rywal braniewian u siebie w roli gospodarza ma bilans 7-3-2 i bramki 25:11. Zatem Zatokę czeka ciężka przeprawa, ale braniewscy zawodnicy są dobrej myśli bo zawsze dobrze im sie grało z elblążanami i skuteczniej im sie gra z kontry, a niewątpliwie Olimpia postawi na atak bo tylko pełna pula przedłuży ich szansę na ponowne włączenie się do walki o awans. Zatoce życzymy zwycięstwa i trzymamy kciuki.

op

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz