Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

Ta impreza rozpali do czerwoności nie tylko tancerzy. Na wielkie emocje będzie mogła liczyć także publiczność oglądająca rywalizację najlepszych par z całego kraju. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, które już za tydzień odbędą się w Elblągu!

Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich potrwają dwa dni (25 i 26 marca). Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę odbędą się rundy eliminacyjne (w godz. 10-17) oraz wieczorne Gale Mistrzostw Polski (w godz. 18-21), na których wystąpią najlepsi z najlepszych.


Sportowa rywalizacja zapowiada się naprawdę ciekawie. Uczestników będą oceniać profesjonalni, doświadczeni sędziowie. Oczywiście nie zabraknie także występów gospodarzy, czyli prezentacji tanecznych zawodników z Elbląskiego Klubu Tańca JANTAR.

Zapraszamy miłośników tego sportu do kibicowania tancerzom prezentującym się na parkiecie w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej! Gwarantujemy piękne widowisko i niezapomniane emocje!
 

Bilety na Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich można nabyć:

• online - https://bilet.swiatowid.elblag.pl ,

• w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,

• w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.
 

Organizatorem Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i Polski Związek Sportu Tanecznego.

Patronat Honorowy: Polski Komitet Olimpijski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz