Napad na kantor. Nie żyje młoda kobieta.

Wczoraj (19.09) doszło do napadu na kantor wymiany walut w Gronowie. Sprawca posiadał broń. Na skutek postrzału śmierć poniosła 31-letnia właścicielka kantoru. Mężczyzna zabrał kilkanaście tysięcy złotych i odjechał w kierunku Braniewa. Póki co nikogo nie

 Wczoraj (19.09) doszło do napadu na kantor wymiany walut w Gronowie. Sprawca posiadał broń. Na skutek postrzału śmierć poniosła 31-letnia właścicielka kantoru. Mężczyzna zabrał kilkanaście tysięcy złotych i odjechał w kierunku Braniewa.

Póki co nikogo nie zatrzymano. Prokuratura i policja podjęły odpowiednie działania. Za pomoc w odnalezieniu sprawcy wyznaczono nagrodę pieniężną w wyskości 10 tyś. złotych.

Przestępca ma około 180 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. W chwili napadu ubrany był w zielono-brązowe spodnie oraz kurtkę typu "moro". Na nogach miał wojskowe buty, a na głowie czarną kominiarkę.


Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na ten okoliczności rabunku proszone są o pilny kontakt z policją pod numer telefonu 89-533-7649 lub na infolinię całodobową 0800 339 202.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz