Nissanem w drzewo

W dniu 11 lutego 2010r kilka minut po godzinie siedemnastej na drodze wojewódzkiej nr 510 /Pieniężno Lelkowo/ doszło do wypadku drogowego w pobliżu miejscowości Dębowiec gmina Lelkowo.

Samochód marki Nissan Navara uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp GLBARt z JRG Braniewo oraz GBA z OSP Lelkowo, dodatkowo zespół Pogotowia Ratunkowego oraz patrol Policji. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w uszkodzonym pojeździe oraz jego pobliżu brak jest osób, które podróżowały autem. Ratownicy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe, zneutralizowali wyciek płynów z pojazdu oraz dodatkowo sprawdzili czy w pobliżu miejsca wypadku nie ma osób poszkodowanych. Przeszukano teren w promieniu około 500 metrów od uszkodzonego auta. Wewnątrz pojazdu widoczne ślady krwi, które mogły świadczyć o obrażeniach jakie doznały osoby podróżujące autem. Policja z KPP w Braniewie prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Występujące intensywne opady atmosferyczne śniegu oraz wiatr tworzący zaspy skutecznie utrudniają ruch na drogach powiatu braniewskiego. Strażacy zwracają się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Ireneusz Ścibiorek

Źródło: Strażacy Braniewo

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Zaintrygowany 2010-02-12 11:23:11 83.25.*.*
    Ciekawe z kim jechał pan szofer że tak spieprzał z miejsca wypadku. Penwie nie chciał by zona się dowiedziała. A te foty z poduchami zakrwawionymi sa nieco makabryczne
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0