Olaf do legolandu

Otrzymaliśmy list w sprawie małego Braniewianina. Mały Olaf jest chory. Jego marzeniem jest zaś odwiedzić kraine klocków lego w Danii. Pomożmy mu w tym. Na początek jednak przeczytajmy ten wzruszający list.

 

Witam,

jestem wolontariuszem olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, a zarazem członkiem Zarządu Fundacji spełniającej marzenia dzieci chorych na choroby zagrażające ich życiu. Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora - Piotra Piwowarczyka (obecnie Prezesa Zarządu), jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Oddziały Fundacji (w każdym z województw) współpracują ze wszystkimi Klinikami Hematologii i Onkologii Dziecięcej, Hospicjami Dziecięcymi oraz szpitalami dla dzieci.

 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, która stara się nieść radość, uśmiech i choć chwilowe zapomnienie o niełatwym losie. W związku z tym, zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej idei spełniania dziecięcych marzeń. W niesieniu magicznej siły spełnionego marzenia (która nie raz już udowodniła, że potrafi pomóc w leczeniu małych pacjentów) staramy się organizować ciekawą, atrakcyjną i niezapomnianą oprawę, która na zawsze pozostaje wspomnieniem i dodaje sił do walki.

 

Wśród naszych Marzycieli jest także braniewiak Olaf! Marzy on o podróży do krainy klocków Lego. Link do relacji z wizyty u Olafa: http://www.mammarzenie.org/olsztyn/dziecko/1010_olaf.html Chcemy zachęcić Ziemię Braniewską do zorganizowania akcji zbiórki funduszy na spełnienie marzenia Olafa. Zainicjowana przez Państwa akcja ma wielką szansę powodzenia, ponieważ czytelnicy pomagaliby swojemu sąsiadowi, krajanowi, mieszkańcowi miasta.

 

Służymy pomocą, radą i informacją na temat innych możliwości wsparcia Fundacji Mam Marzenie oraz kopalnią oryginalnych pomysłów na obustronnie korzystne i ciekawe zrealizowanie marzenia. Kończąc mam nadzieję, że Państwa system pocztowy nie potraktował tej wiadomości jako spam.

 

Pozdrawiam

 

 

Łukasz Smardzewski

Wolontariusz oddziału w Olsztynie

Członek Zarządu – Fundacja Mam Marzenie

ul. Św. Krzyża 7

31-028 Kraków

http://www.mammarzenie.org

tel.: +48 601 097 502

e-mail: lukasz.smardzewski@mammarzenie.org

Źródło: Własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz