Piana ...wspomnień

W czwartek 28 lipca o godzinie 19 w olsztyńskim Salonie Goldenmark przy placu Jana Pawła II 4 rozpocznie się wernisaż wystawy „Piana wspomnień". Malowane przez Alinę Picazio obrazy to emocjonalne mapy i świadectwo wrażliwości w odnajdywaniu piękna w miejscach, będących na drodze do celu.

Pełną informację prasową na ten temat, wraz z plakatem wystawy, znajdą Państwo w załączeniu. Dodatkowo, grafiki z dziełami, które będą prezentowane na wystawie, są tu: https://we.tl/t-8XiDy1xJBO 
Zachęcamy do wykorzystania materiałów w pracy redakcyjnej. W przypadku pytań czy zapotrzebowania na dodatkowe materiały, pozostajemy do dyspozycji. 
 
Jednocześnie zapraszamy na wernisaż wystawy w czwartek 28 lipca o godzinie 19 - do Państwa dyspozycji będą na miejscu artystka i kurator wystawy. Będzie można zrobić zdjęcia, nagrać materiał audio lub video, przeprowadzić wywiad itp. 
 
W razie dodatkowych pytań związanych bezpośrednio z nagraniem "setek" czy wywiadów, proszę kontaktować się z kuratorem wystawy dr Arturem Bartkiewiczem (+48 571 552 588), który będzie obecny na miejscu i chętnie pomoże w kwestiach organizacyjnych.


Tomasz Matejuk

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz