Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Komenda Powiatowa Policji w Braniewie prowadzi poszukiwania 31- letniego Adriana Bielińskiego mieszkańca m.Dębień gm. Wilczęta. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Braniewie pod numerem 47 7343 200 bądź numerem alarmowym 112.

Policja prowadzi poszukiwania 31- letniego Adriana Bielińskiego mieszkańca Dębień gm. Wilczęta, który w dniu 01.07.2023r. wyjechał do Holandii w celach zarobkowych. Mężczyzna w Holandii mieszkał na kwaterze w miejscowości Hoeven.

Ostatni kontakt telefoniczny z mężczyzną miał miejsce w dniu 05.07.2023r.

Do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 

Mężczyzna zazwyczaj ubiera się w spodnie jeans i bluzę.

 

Rysopis : wzrost 190 cm, wysoki, otyły, włosy krótko obcięte, oczy jasne - piwne, uszy delikatnie odstające, nos normalny, prosty.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o pilny kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Braniewie, tel. 47 7343 200 bądź numer alarmowy 112.

 

Justyna Romańczuk

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz