Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

40-letni motorowerzysta zginął na trasie Żelazna Góra- Lutkowo w powiecie braniewskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-latek z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z wysokiej przydrożnej skarpy. Teraz wyjaśnianiem wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia zajmą się kryminalni. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność na drodze !


 
W poniedziałek (13.06) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony przez przejeżdżających rowerzystów o tym, że w przydrożnym rowie zauważyli motorowerzystę przygniecionego jednośladem. Na wskazaną trasę natychmiast skierowano policjantów, ratowników oraz strażaków. Niestety obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 40-latka.
Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny, w trakcie których zabezpieczyli ślady. Teraz na podstawie zgromadzonej dokumentacji kryminalni będą szczegółowo wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że motorowerzysta zjechał z wysokiej przydrożnej skarpy, a następnie został przygnieciony jednośladem.
Apelujemy do wszystkich kierowców :

  • Przestrzegaj przepisów ruchu drogowego.
  • Dostosuj prędkość do warunków na drodze.
  • Zachowaj bezpieczny odstęp od poprzedzającego pojazdu.
  • Przestrzegaj przepisów dotyczących wyprzedzania.
  • Dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.
  • Jolanta Sorkowicz

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz