PORAŻKA ZATOKI NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ

W dniu 13.11.2021 r. w 15 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa na wyjeździe w meczu z MKS Korsze 1:3.

Nie jest to wygodny przeciwnik dla naszej Zatoki, bowiem od 2016 r. nie udało się naszej drużynie wygrać w Korszach. I tym razem było tak samo, choć drużyna MKS zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli z ledwie 10 punktami. Nasz zespół wystąpił w składzie: Jakub Kosowski – Daniel Jastrzębski, Rafał Jakimczuk, Dariusz Wieliczko, Marcin Chomko, Wojciech Kimso, Nikita Levenko, Jakub Szpakowski, Bogdan Wieliczko, Jakub Szymanowski, Łukasz Wolak.

Mecz zaczął się od wymiany ciosów. Gospodarze objęli prowadzenie w 5 minucie, ale już w 10 min. wyrównał Jakub Szpakowski. Niestety po 2 minutach Zatoka strzeliła bramkę samobójczą a kolejną straciła w 5 min. Runda jesienna kończy się dziewiątą porażką.

Zatoka po 15 meczach rundy jesiennej sezonu 2021/2022 zajmuje odległe 13 miejsce z zaledwie 14 punktami (bilans meczów 4-2-9 i bramek 18-26). To na pewno poniżej możliwości drużyny i oczekiwań kibiców. Życzymy powodzenia na Wiosnę

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne