PORAŻKA ZATOKI z GRANICĄ

W dniu 15.05.2021 r. w 28 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa u siebie z zespołem KKS Granica Kętrzyn 2:3.

Do składu Zatoki powrócił najbardziej doświadczony zawodnik Bogdan Wieliczko. Przy padającym deszczu mecz nie rozpoczął się najlepiej, bo to goście strzelili bramkę z rzutu karnego w 9 minucie. Bramkę kontaktową w 19 min. strzelił Oskar Rynkowski, a prowadzenie 2:1 zapewnił w 25 min. Łukasz Wolak. W drugiej połowie to Granica strzeliła dwie bramki i wywiozła z Braniewa 3 punkty.

Zatoka z 45 punktami zajmuje 5 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 14-3-11 i bramek 61-55. W meczu 29 kolejki Zatoka Braniewo zagra na wyjeździe z zespołem MLKS Motor Lubawa w sobotę, 22.05.2021 o godz. 17. Motor w 28 kolejce grał na wyjeździe z Tęczą Biskupiec. Będzie to pojedynek sąsiadów w tabeli, bowiem dotychczas w 27 meczach zdobyli 53 punkty (bilans 16-5-6, bramki 52-28) i zajmuje wysoką 4 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne