PORAŻKA ZATOKI z MAZUREM

W dniu 29.05.2021 r. w 30 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa u siebie w meczu z zespołem MKS Mazur Ełk 1:2.

Mazur w 29 kolejce zremisował 2:2 na wyjeździe z Tęczą Biskupiec i z 37 punktami zajmował 12 lokatę w tabeli. Nie był więc to przeciwnik, którego Zatoka nie byłaby w stanie pokonać. Do przerwy to nasza drużyna prowadziła po bramce zdobytej w 30 minucie przez Dariusza Wieliczko, strzałem głową po rzucie rożnym. Po przerwie goście zdobyli szybko dwie bramki w 55 i 57 min. a Zatoka mimo prób nie była w stanie zdobyć choćby 1 punktu.

Zatoka Braniewo z 46 punktami spadła z 5 na 7 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 14-4-12 i bramek 62-57. W meczu 31 kolejki Zatoka Braniewo zagra na wyjeździe z liderem i faworytem rozgrywek, zespołem GKS Mamry Giżycko w środę, 2.06.2021 o godz. 17. Mamry w 30 kolejce grały na wyjeździe z Tęczą Biskupiec wysoko wygrywając 4:1. Dotychczas w 30 meczach zdobył 73 punktów (bilans 23-4-3, bramki 113-37).

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne