Poszukiwany listem gończym

Najbliższe lata spędzi w więziennej celi pewien 32-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Mężczyzna od lipca br. był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia, a dodatkowo wydano za nim także list gończy. Podejrzany wpadł w ręce kryminalnych, gdy tankował paliwo na stacji. Co więcej, w chwili zatrzymania poszukiwany miał przy sobie amfetaminę.

Codzienna policyjna służba ukierunkowana jest nie tylko na przeprowadzanie interwencji, ale również poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

We wtorek (09.11) kryminalni ustalili, że na jednej z miejscowych stacji paliw może przebywać poszukiwany 32-latek. Policjanci przystąpili więc do działania i chwilę później zatrzymali mężczyznę. Zgodnie z decyzją sądu, 32-latek za popełnione przestępstwa, w tym m.in. za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz przestępstwo narkotykowe powinien spędzić w więziennej celi najbliższe lata. Nie były to jednak jedyne przewinienia mężczyzny. Zanim funkcjonariusze doprowadzili poszukiwanego do aresztu śledczego – przedstawili mu kolejne zarzuty. Tym razem 32-latek dodatkowo będzie musiał odpowiedzieć za posiadanie zabronionych substancji oraz zlekceważenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Źródło: Oficer Prasowy KPP w Braniewie

Tagi: policja

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz