Świeć się...

Zostało kilkanaście godzin na pomaganie przez głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Miast "Świeć się z Energą". Do finału akcji przejdzie 16 najładniej oświetlonych miejscowości - po jednym z każdego województwa. W Warmińsko-mazurskiem prowadzi Braniewo wyprzedzając m.in. Elbląg i Olsztyn.

 

W charytatywnym konkursie Energi wielkość miasta nie ma znaczenia. To, czy zdobędzie ono energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących oraz prawo do walki o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski" zależy od piękna i popularności świątecznych dekoracji.

Głosować można tylko do wtorku 11 stycznia do godziny 12.00 na SwiecSie.pl.

W plebiscycie głosujący wybierają najpiękniej przystrojone świątecznie miasta w 16 regionach Polski. Obok tradycyjnej rywalizacji miast, akcja przede wszystkim ma cel dobroczynny. Nagrody, czyli energooszczędny sprzęt AGD i lampy ultrafioletowe zostaną przekazane potrzebującym z miast, które w swoim województwie zdobędą najwięcej głosów.

Jak pomóc wygrać mojemu miastu?

Głosowanie jest bardzo proste – wystarczy wejść na stronę internetową SwiecSie.pl i wybrać swoje województwo, a następnie kliknąć w przycisk „Zagłosuj" (jeżeli robimy to po raz pierwszy, ze względu na rzetelność głosowania, niezbędna jest rejestracja w serwisie). Pamiętajmy, że na swoje miasto możemy oddać aż 10 głosów dziennie. Szanse na zwycięstwo można zwiększyć udostępniając znajomym w mediach społecznościowych link do strony z głosowaniem.

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz