W IV lidze zostały jeszcze 3 kolejki

Finisz rozgrywek IV ligi powoli zmierza do końca. Drużynom pozostały jeszcze do rozegrania 3 kolejki, które rozstrzygną o awansie i spadku.

Naszym faworytem do awansu do III ligi jest Zatoka Braniewo pomimo wysokiej porażki, którą poniosła w ostatniej kolejce z Płomieniem Ełk 2:5. W najbliższej kolejce braniewianie zagrają ważny mecz na wyjeździe z broniącą się przed spadkiem Polonią Pasłęk i liczymy, że odniesie zwycięstwo, które przy innych rozkładach może już zapewnic awans. A później Zatoka ma już w zasadzie z górki, gdyż zagra dwa razy u siebie. "U siebie" to tylko z nazwy, gdyż ze względu na remont płyty Zatoka zagra najprawdopodobniej dwa razy w roli gospodarza we Fromborku z MKS Szczytno i derby z broniącymi się przed spadkiem Błękitnymi Orneta. W obu przypadkach Zatoka będzie zdecydowanym faworytem i powinna zgarnąc pełną pulę.

 A mecz w Pasłęku już w najbliższą sobotę 12 VI o godz. 16.00 i z pewnością ze względu na bliskośc wielu braniewskich kibiców się tam wybierze, aby dopingowac Zatokę w walce o III ligę.

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz