Wszedł oknem wyszedł drzwiami

27 letni mieszkaniec gminy Braniewo odpowie za kradzież z włamaniem do przydrożnego baru. Młody mężczyzna włamał się do przydrożnego baru skąd ukradł skrzynkę piwa. Został zatrzymany przez policjantów tuż po zdarzeniu, gdy wędrując środkiem drogi prowadził ze sobą niezrozumiały i głośny monolog. Noc spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

27 – letni Marek B. , mieszkaniec gm. Braniewo został zatrzymany przez policjantów wczoraj około godziny 3.00, tuż po zgłoszeniu włamania. Policjanci znając rysopis włamywacza szybko ustalili sprawcę. Tym bardziej, że Marek B. mając prawie dwa promile alkoholu, oddalając się z miejsca włamania, prowadził ze sobą głośny i bełkotliwy monolog.

Na miejscu włamania okazało się, że 27 – latek wybił szybę w oknie jednego z barów na terenie gm. Braniewo. Po wejściu do środka zabrał skrzynkę piwa i wyszedł z nią otwierając sobie drzwi. Spłoszony jednak przez właścicielkę lokalu, porzucił swój łup i rozmawiając sam ze sobą oddalił się z miejsca włamania. Dzięki podanemu rysopisowi mężczyzna został zatrzymany tuż po zgłoszeniu i osadzony w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym będzie przesłuchiwany.

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Anna Kos

Źródło: Policja Braniewo

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Madzia 2010-03-09 21:14:39 81.15.*.*
    Jak pijany to do domu i spać!!!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0